BIURO

TOMBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – sp. k.
Przedsiębiorstwo Budowlane

87-100 Toruń, ul.Na Zapleczu 12
tel./fax 056 650 01 63
e-mail : biuro@tom-bud.pl

NIP 8792490307
REGON 340195291
KRS 0000441515
Konto bankowe nr
05 1160 2202 0000 0000 7802 6932

Sprzedaż Mieszkań i Domów
Monika Hinczewska
tel. 509 646 504
e-mail : m.hinczewska@tom-bud.pl

Hurtownia Budowlana, Zaopatrzenie Budów
Mariusz Chlebowski
kierownik hurtowni i zaopatrzenia
tel. 608 200 803
e-mail : m.chlebowski@tom-bud.pl

Artur Błażejewski
handlowiec
tel. 606 758 709
e-mail : hurtownia@tom-bud.pl

Księgowość
Renata Krzeszewska
specjalista ds. księgowości
tel. 602 254 324
e-mail : ksiegowosc@tom-bud.pl

Dział techniczny i przygotowania ofert
Adam Gajkowski
dyrektor / szef działu technicznego
tel. 604 439 328
e-mail : biuro@tom-bud.pl

Krzysztof Wojciechowski
koordynator budów
tel. 608 029 650
e-mail : k.wojciechowski@tom-bud.pl

Przemysław Sierek
koordynator budów
tel. 602 578 965
e-mail : p.sierek@tom-bud.pl

Adam Jurkiewicz
specjalista ds. przygotowania ofert
tel. 667 435 381
e-mail : a.jurkiewicz@tom-bud.pl

Kadry i płace
Marek Lipiński
specjalista ds. kadr
tel. 660 727 153
e-mail : m.lipinski@tom-bud.pl

HURTOWNIA BUDOWLANA

Hurtownia Budowlana i Stali
Toruń, ul. Chrzanowskiego 21.
tel. 056 650 90 66
fax. 056 650 01 63
e-mail: hurtownia@tom-bud.pl
e-mail: m.chlebowski@tom-bud.pl

Centrum Budowlane TOMBUD Plus
86-031 Osielsko
ul. Kolonijna 2
tel. 052 381 38 32
fax 052 324 03 89

Centrum Budowlane TOMBUD Plus
87-100 Toruń
ul. Nieszawska 11/15
tel. 056 651 30 10
fax 056 620 04 56

 
O FIRMIE | OFERTA BUDOWLANA | DEWELOPER | HURTOWNIA BUDOWLANA | REALIZACJE | REFERENCJE | AKTUALNOŚCI | KONTAKT | OGŁOSZENIA